درباره ما

مرکز پژوهشی نانوسیستم‌های مدار مجتمع امین که در سال 1396 پایه‌گذاری شد، ارائه دهنده راهکارهای هوشمند مبتنی میکروالکترونیک و سیستم‌های مجتمع است. این مرکز ارائه دهنده خدمات و راهکارهای جامع سیستمی بر اساس فناوری‌های پیشرفته چندرشته‌ای است که مورد استفاده بازار لوازم الکترونیکی و اینترنت اشیا (IoT) می‌باشد.
مرکز پژوهشی نانوسیستم‌های مدار مجتمع امین با بهره‌وری از تخصص مهندسین داخلی در طراحی تراشه و سیستم‌های مدارمجتمع، راهکارهای مدار مجتمع یکپارچه و مقرون به صرفه را برای کاربردهای الکترونیکی هوشمند، همچون کارت هوشمند، ساختمان هوشمند و اینترنت اشیا ارائه می‌دهد.
همچنین این مجموعه فراهم کننده بلوک‌های اصلی مورد استفاده در پردازش داده، موتورهای امنیتی و ارتباطات صدا و داده می‌باشد. این مرکز قابلیت‌های طراحی سیستم و نرم‌افزار را با تخصص طراحی تراشه در هم آمیخته تا بتواند راهکارهای نرم‌افزاری و سخت‌افزاری بسیار کارایی برای کاربردهای Embedded و معماری‌های برنامه‌پذیر ارائه دهد.
مرکز پژوهشی نانوسیستم‌های مدار مجتمع امین مفتخر به استفاده از گروهی مهندسی متخصص و تیم مدیریتی مجرب با تجربه بالا در زمینه طراحی و پیاده‌سازی محصولات ASIC و بلوک‌های مختلف شامل پردازنده‌های امن 32-بیتی، حافظه‌های Embedded، PCM CODEC، کارت هوشمند و سیم‌کارت می‌باشد.
در بخش نرم‌افزار، مرکز پژوهشی نانوسیستم‌های مدار مجتمع امین سیستم عاملی اختصاصی ویژه کاربردهای کارت هوشمند و سیم‌کارت طراحی کرده است. این سیستم عامل کاملا سازگار با استانداردهای GlobalPlatform و جاواکارت بوده و سیم‌کارت شبکه GSM نسل 2.5 را پشتیبانی می‌کند.